SoHot

1 maja 2015
SoHot

SoHot – buteleczka 10 ml

SoHot for Men to starannie skomponowana mieszanka feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u kobiet, ale też autorytet u mężczyzn i poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa! Już kilka kropel feromonów sprawi, że staniesz się niezwykle pociągający, seksowny i atrakcyjny dla pań, a wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu obdarzą Cię większym szacunkiem i zaufaniem, będą bardziej otwarci, towarzyscy i przyjaźni. Zostań porywającym liderem z SoHot for Men!

SoHot for Women to mieszanka starannie dobranych feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u mężczyzn, ale też sympatię i zaufanie kobiet i podkreślisz swoją kobiecość i zmysłowość. Kilka kropel feromonów wystarczy, byś poczuła się wyjątkowo kobieca, seksowna i atrakcyjna dla panów, oraz by ludzie wokół Ciebie obda01rzyli Cię zainteresowaniem, zaufaniem i sympatią. Oczaruj wszystkich z SoHot for Women!

Działanie feromonów SoHot for Men:

Feromony, czyli specjalne substancje zapachowe stymulujące narząd lemieszowo-nosowy, zawarte w SoHot for Men zostały dobrane tak, by oddziaływać nie tylko na sferę erotyczną, ale również inne sfery ludzkiej aktywności. To właśnie dzięki temu SoHot for Men nie tylko przyciąga kobiety i czyni z Ciebie bardziej atrakcyjnego i interesującego dla nich mężczyznę, ale też sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie odbierają Cię jako osobę godną zaufania, szacunku i zainteresowania.

Działanie feromonów SoHot for Women:

Feromony to specjalne substancje zapachowe, które stymulują narząd lemieszowo-nosowy i oddziałują na różne sfery ludziej aktywności. Mieszanka tych związków zawarta w SoHot for Women została skomponowana tak, by wpływać nie tylko na sferę erotyczną, ale również inne aspekty ludzkiej aktywności, a dzięki temu uczynić z Ciebie osobę bardziej interesującą i czarującą dla wszystkich ludzi w Twoim otoczeniu. SoHot for Women sprawi, że mężczyźni oszaleją na Twoim punkcie, a kobiety uznają Cię za sympatyczną, godną zaufania i towarzyską.

Źródło: qualitysexlab.pl

Informacje:

Brak informacji o składzie

Cena: Od 99 zł

Kategoria: Do uwodzenia

Informacje

 • 0/10
  Skuteczność
 • 0/10
  Wydajnośc
 • 0/10
  Zapach
 • 0/10
  Dostępność
 • 0/10
  Cena

ZALETY

 • Brak informacji

WADY

 • Brak informacji

Brak opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *