Pherluxe

3 maja 2015

Witaj w świecie ekskluzywnych produktów PherluxeTM, których innowacyjna formuła zapewni Ci powodzenie w kontaktach osobistych i biznesowych. Feromony zostały teraz wzbogacone o wyjątkowe kompozycje zapachowe aby podkreślić Twoją osobowość i jeszcze intensywniej wydobyć to, co w Tobie nieodkryte.

Pherluxe

Pherluxe Pink 20ml i Silver 20ml

Opis:

Już po pierwszym użyciu zauważysz zmianę zachowania osób w Twoim otoczeniu. Nieważne czy wybierasz się na randkę, czy spotykasz w swojej pracy osoby, których zdanie jest dla Ciebie istotne, czy prowadzisz negocjacje biznesowe, teraz dajemy Ci wybór by zapewnić możliwość dyskretnego wpływu na ludzi, z którymi stykasz się w codziennych i intymnych sytuacjach. Brzmi jak magia? W istocie feromony to naturalna magia chemii wykorzystana przez zespół profesjonalistów, by stworzyć produkt najwyższej jakości…

NOWOCZESNA KOBIETA – godzi mnóstwo obowiązków, robi karierę, uwielbia wyjątkowe produkty, które w pełni wydobywają i podkreślają jej urok i wdzięk. Zmienna i nieprzewidywalna – raz delikatna raz drapieżna.

NOWOCZESNY MĘŻCZYZNA – typ łagodnego twardziela, który dokładnie wie czego pragną kobiety. Bywa romantyczny i czuły ale uwielbia też skoki adrenaliny i szalone emocje. Rozpala zmysły kobiet swoim męskim urokiem, nie spocznie dopóki jego ego nie zostanie mile połechtane.

DLA KOBIET:

 • RED (NA WIECZÓR): Kompozycja niezwykle silnie działających feromonów i dyskretny urok zapachu skomponowanego specjalnie na wieczór – tajemniczego i niesamowicie uwodzicielskiego a jednocześnie zmysłowego i unikalnego.
 • PINK (NA DZIEŃ): Pherluxe Pink to mieszanka feromonów podkreślona dyskretnym zapachem idealnie sprawdzającym się w pracy, na uczelni, czy podczas spotkań biznesowych. Ludzie, których spotkasz nie oprą się urokowi i aurze, którą będziesz otoczona.

DLA MĘŻCZYZN:

 • BLACK (NA WIECZÓR): Jesteś świadomy swojego ciała, wiesz czego pragniesz i chcesz podobać się kobietom? Uwielbiasz damskie towarzystwo, lubisz imponować i dominować a jednocześnie być postrzegany jako wrażliwy i pełen pasji? Pherluxe Black jest właśnie dla Ciebie – stworzony z myślą o podgrzewaniu atmosfery w czasie wieczornych spotkań, imprez i randek.
 • SILVER (NA DZIEŃ): Masz pasje, które pochłaniają Cię bez reszty a równocześnie dbasz o relacje z osobami ze swojego otoczenia? Żyjesz na wysokich obrotach i nie możesz sobie pozwolić na chwilę słabości? Chcesz być postrzegany jako profesjonalista i ceniony w swoim środowisku? Lubisz produkty, które zaspokajają Twoje potrzeby i sprawiają, że czujesz się wyjątkowo męsko? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy innowacyjny i wyjątkowy Pherluxe Silver – mieszankę feromonów wzbogaconą o perfumy, których kompozycja zapachowa podkreśli Twój niebanalny charakter.

Źródło: pherluxe.com

Cena: od 39zł

Kategoria: Do uwodzenia, Do biznesu

Informacje

 • 0/10
  Skuteczność
 • 0/10
  Wydajnośc
 • 0/10
  Zapach
 • 0/10
  Dostępność
 • 0/10
  Cena

ZALETY

 • Brak informacji

WADY

 • Brak informacji

Brak opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *