Perfect Ten

7 maja 2015

Perfect Ten to feromony o najwyższej dostępnej na świecie czystości. Czystość związków semiochemicznych gwarantowana przez producenta wynosi minimum 99.9% (potwierdzona przez HPLC). Perfect Ten w skomplikowanym zabiegu laboratoryjnym przechodzi wielokrotny, zaawansowany proces oczyszczania, aby spełnić oczekiwania klientów o najwyższych wymaganiach. Skutkuje to absolutnym brakiem zapachu. Te feromony są tak czyste, że nie posiadają nieprzyjemnej steroidowej woni, która jest tak często spotykana w produktach feromonowych niskiej jakości. Tanie produkty zawierają duże ilości zbędnych związków estrowych, które nie mają działania semiochemicznego, a wprowadzają dodatkowy, nieprzyjemny zapach. Perfect Ten jest z nich w najwyższym stopniu oczyszczony.

P10

Zestaw P10

Opis:

Perfect Ten nie należy do tanich produktów. Proces oczyszczania jest podobny do tego, w jaki sposób powstają najlepsze, wielokrotnie destylowane alkohole Premium. Jeżeli zależy Tobie na absolutnej dyskrecji i komforcie stosowania (np. spotkania biznesowe, rozmowa o pracę, podwyżka u szefa), wybierz właśnie ten produkt.

Oryginalnie zapakowany zestaw Perfect Ten składa się ze szklanego flakonu zawierającego 10ml koncentratu feromonów, 30ml flakonu czystego alkoholu, strzykawki oraz 7ml atomizera. Zestaw pozwala na zmieszanie feromonów z dostarczanym alkoholem i uzyskania dowolnego stężenia. A więc dokładnie kontrolujesz jak silne stężenie chcesz uzyskać. Po rozcieńczeniu feromonów w stosunku 1:2 (za pomocą strzykawki z zestawu) otrzymasz 30ml nieprzeciętnie mocnych feromonów. Tak silny środek możesz umieścić w atomizerze (z zestawu). Atomizer możesz zabrać ze sobą wszędzie. Mieści się do kieszeni i nie zawiera żadnych nadruków, dzięki czemu nikt poza Tobą nie będzie wiedział co się w nim znajduje. Ponieważ Perfect Ten oparty jest na alkoholu, pozwala na aplikację nie tylko na skórę, ale również bezpośrednio na ubranie. Zestaw Perfect Ten daje Tobie wyjątkową elastyczność i wygodę użycia: możesz zastosować bezpośrednio super-koncentrat, przy którym 1 dawka jest wystarczająca, lub stosować rozsądną proporcję, która pozwoli nawet na kilkaset aplikacji feromonów o mniejszym stężeniu. Perfect Ten sprawi, że docenisz prawdziwą moc feromonów.

Informacje:

Perfect Ten dla mężczyzn (10ml): 6mg Androstenone, 3mg Androstenol, 1mg Androsteron, SD40 Alcohol base.
Perfect Ten dla kobiet (10ml): 3mg Androstenone, 5mg Androstenol, 1mg Androsteron, Copulins, SD40 Alcohol base.

Źródło: Feromony.pl

Cena: od 392zł

Kategoria: Do biznesu

Informacje

 • 10/10
  Skuteczność
 • 8.3/10
  Wydajność
 • 8.2/10
  Zapach
 • 4.5/10
  Dostępność
 • 7.2/10
  Cena

ZALETY

 • Najbardziej stężone feromony na świecie
 • Niesamowicie widoczne działanie

WADY

 • Wysoka cena

2 komentarze

 • stalker45 25 stycznia 2016 o godzinie 17:09

  Skuteczność

  0.00

  Wydajność

  0.00

  Zapach

  0.00

  Dostępność

  0.00

  Cena

  0.00

  Feromony dla ekspertów. Tylko single są lepsze (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)

 • gregory 30 kwietnia 2015 o godzinie 04:45

  Skuteczność

  10.00

  Wydajność

  8.30

  Zapach

  8.20

  Dostępność

  4.50

  Cena

  7.20

  Produkt dla SPECÓW feromonów. Obok pojedynczych, prawdziwy must be każdego PROFESJONALNEGO uztkownika fero.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *