Miyoshi Miyagi

2 maja 2015

Autorem tej przełomowej formuły jest japoński projektant Miyoshi Miyagi. Od lat związany z modą, zawsze poszukiwał wyjątkowych rozwiązań, które charakteryzowały się urokiem, ponadczasowym wdziękiem, a także funkcjonalnością. Dążąc do stworzenia dodatku, który dopełniałby jego kolekcje i podkreślał ich wymowę, narodził się pomysł wykreowania zapachu, który potrafiłby oddziaływać na otoczenie nie tylko na poziomie doznań zapachowych, ale także mieć wpływ na ludzką emocjonalność…

Opis:

Organizmy ludzi i zwierząt wydzielają feromony

głównie w celu przekazania partnerowi informacji o gotowości seksualnej, jednak nie tylko, służą także jako regulatory zachowań społecznych a ich działanie jest bardzo intensywne.
Jako silne substancje wabiące seksualnie, są całkowicie bezzapachowe a ich działanie jest wyczuwalne jedynie podświadomie dzięki receptorom VNO (narząd nosowo-lemieszowy), znajdującym się tuż przed przegrodą nosową.

Unikalna formuła Miyoshi Miyagi powstała dzięki wykorzystaniu wiedzy o biochemicznych właściwościach feromonów. W jej skład wchodzą między innymi Androstenol, Androstenon oraz Alpha-Androstenol. To właśnie te feromony wraz z unikatowymi składnikami Miyoshi Miyagi decydują o skuteczności produktów całej linii. Linia PURE oraz INSTINCT to najwyższej jakości kompozycje feromnów przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Działanie fermonów Miyoshi Miyagi na płeć przeciwną jest wyraźnie zauważalne. Osoby znajdujące się w pobliżu stają się otwarte, skore do flirtu i postrzagają nas jako bardziej atrakcyjych.
Wystarczy kilka kropli, a możesz mieć wpływ na tych, na których szczególnie Ci zależy!
Nie wierzysz? Przeczytaj opinie użytkowników…

Informacje:

Brak danych na temat składu

Źródło: MiyoshiMiyagi.pl

Cena: od 142 zł

Kategoria: Do uwodzenia

Informacje

 • 0/10
  Skuteczność
 • 0/10
  Wydajnośc
 • 0/10
  Zapach
 • 0/10
  Dostępność
 • 0/10
  Cena

ZALETY

 • Brak danych

WADY

 • Brak danych

Brak opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *