Extra Spanish Fly

4 maja 2015
Hiszpańska Mucha 10ml

Hiszpańska Mucha 10ml

Opis:

Środki oddziałujące na jakość życia erotycznego człowieka są znane i chętnie stosowane już od tysiącleci. Próbowano wykorzystywać najróżniejsze substancje, jednak tylko niektóre na stałe zagościły w sypialniach i od wieków wspomina się o nich na całym świecie. Tzw. „miłosna magia” od zawsze miała na celu zwiększenie doznań związanych z seksem i ochoty na bliskość, a przez to pogłębienie i poprawę relacji między partnerami.

Marka LSDI to gwarancja doskonałej jakości i stałej dostępności produktów w atrakcyjnej cenie. Ogromny wybór z całej gamy kosmetyki erotycznej gwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego wymagającego klienta.

LSDI to inicjały słów Love, Sex, Dream, Innovation. Stanowią one podsumowanie misji firmy, która oferuje klientom w całej Europie najszerszą gamę erotycznych kosmetyków łączących wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Ten trudny do osiągnięcia cel firma zrealizowała wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie badawcze oraz zlecając produkcję do jednej z najnowocześniejszych fabryk kosmetyków w Europie. Efektem są wspaniałe produkty w bezkonkurencyjnej cenie. Gwarancja satysfakcji polskich klientów.

 

Działa natychmiastowo i skutecznie powodując pobudzenie seksualne. Rozpala zmysły i pożądanie. Hiszpańska Mucha przełamuje także barierę nieśmiałości i pomaga pokonać strach przed odrzuceniem. Polecana nie tylko dla singli ale również jako urozmaicenie wspólnych nocy dla par.
Środek ten skutecznie pobudza partnerów fizycznie, ale działa także na psychiczne aspekty życia intymnego. Dzięki niej stajemy się mniej nieśmiali, otwieramy się na nowe doświadczenia, a życie erotyczne zaczyna nam sprawiać znacznie więcej przyjemności. Hiszpańska Mucha to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają problemy w kontaktach intymnych lub po prostu chcą spróbować nowych, ciekawych doznań.

Mucha hiszpańska Extra Spanish Fly Retro charakteryzuje się niezwykłą skutecznością i stylowym wyglądem.

Sposób użycia: Niewielką ilość za pomocą kroplomierza nanieść na ciało

Produkt przebadany dermatologicznie i zgłoszony

Skład: Brak Danych

Żródło: WyspaRozkoszy.pl

Cena: od 4,70zł

Informacje

Extra Spanish Fly

 • 0.5/10
  Skuteczność
 • 0.5/10
  Wydajność
 • 1/10
  Zapach
 • 6.5/10
  Dostepnośc
 • 3.2/10
  Cena

ZALETY

 • Brak danych

WADY

 • Brak informacji na temat składu

2 komentarze

 • grek 11 lipca 2015 o godzinie 16:46

  Skuteczność

  0.50

  Wydajność

  0.50

  Zapach

  1.00

  Dostepnośc

  6.50

  Cena

  3.20

  Brak informacji o składzie, zapach kostki toaletowej, ŻAŁUJĘ, ŻE DAŁEM SIĘ NA TO NABRAĆ!

  Nie da się za tą cenę kupić feromonów, które działają, to nie jest możliwe!

  • hiszpanska-mucha-to-shit 28 września 2015 o godzinie 12:49

   Najlepsze jest to, że ludzie kupują to na allegro wręcz hurtowo. TRAGEDIA! Allegro powinno usuwać aukcje z tym czymś (przecież to nie są feromony!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *