Chakra

5 maja 2015

CHAKRA – tysiące lat doświadczenia

Chakra

Feromony Chakra

Opis:

Od tysiącleci tradycyjna medycyna chińska opiera się na kilku punktach energetycznych ludzkiego ciała. Te punkty nazywane CZAKRAMI odpowiadają za kumulowanie energii witalnej ciała i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Czerpiąc z wiedzy wschodnich mistrzów stworzyliśmy niezwykły produkt, który pomoże pobudzić Twoje naturalne punkty energetyczne do prawidłowego działania oraz sprawi, że Twoja energia stanie się bardziej wyczuwalna przez innych ludzi.

Feromony CZAKRA – zapach, który zniewala

Znasz na pewno pojęcie „feromony”. To związki chemiczne, które naturalnie wydziela ludzkie ciało. Są bezwonne i niewidoczne, jednak bardzo mocno oddziałują na osoby znajdujące się w pobliżu. Jest to właśnie „to coś”, co przyciąga innych do Ciebie, magnetyzm, który pozwala Ci być w centrum uwagi otoczenia.

Feromony CZAKRA to doskonały wybór dla mężczyzn, którym brak pewności siebie, poczucia własnej wartości, otwartości i tych, którzy mają problem z nawiązaniem relacji nie tylko w życiu towarzyskim, ale i zawodowym. CZAKRA naturalnie stymuluje ośrodki energetyczne w ciele człowieka, sprawiając, że wewnętrzna energia jest bardziej wyczuwalna. Przekonasz się o tym, aplikując kilka kropel naszego produktu. W jednej chwili poczujesz się pewniejszy siebie, atrakcyjniejszy oraz śmielszy. Zobaczysz również zmianę w tym, jak postrzegają Cię inni. Feromony działają na ośrodkowy układ nerwowy człowieka, a te wybrane do naszego produktu odpowiadają za to, że w oczach innych ludzi stajesz się bardziej atrakcyjny, pociągający. Kobiety uznają Cię za idealnego partnera, dającego poczucie pewności i bezpieczeństwa. Mężczyźni zobaczą w Tobie urodzonego przywódcę i autorytet. Tego właśnie pragniesz? Jeśli tak, spróbuj naszych perfum z feromonami CZAKRA.

Źródło: feromarket.pl

Informacje:

Skład: Dipropylene Glycol, Parfum, Butylphenyl, Methylpropional, Eugenol, Limonene, Linaloo, Citronellol, Coumarin, Lyral, Amyl Cinnamal, Benzyl benzoate, Evernia Furfuracea, Hexyl Cinnamal

Cena: od 90 zł

Kategoria: Do uwodzenia

Informacje

 • 3.8/10
  Skuteczność
 • 4.7/10
  Wydajność
 • 4.4/10
  Zapach
 • 1.4/10
  Dostępność
 • 3.1/10
  Cena

ZALETY

 • Brak informacji

WADY

 • Brak informacji

3 komentarze

 • Seba 17 grudnia 2017 o godzinie 20:22

  Skuteczność

  0.80

  Wydajność

  0.00

  Zapach

  0.00

  Dostępność

  0.00

  Cena

  0.00

  Nie działa

 • Artur82 5 kwietnia 2016 o godzinie 16:30

  Skuteczność

  7.50

  Wydajność

  9.40

  Zapach

  8.70

  Dostępność

  2.60

  Cena

  6.10

  Uzywam tych feromonow od jakiegos czasu i nie zauwazylem duzych zmian. Jednak bylo kilka sytuacji gdzie faktycznie moglo by sie wydawac ze dziala. Raz bylem naprawde zdziwiony jak zadzial na jedna moja kolezanke.

 • michal 30 października 2015 o godzinie 14:05

  Skuteczność

  0.10

  Wydajność

  0.10

  Zapach

  0.10

  Dostępność

  0.10

  Cena

  0.10

  Jak dla mnie to nie czuć feromonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *