Chakra

5 maja 2015

CHAKRA – tysiące lat doświadczenia

Chakra

Feromony Chakra

Opis:

Od tysiącleci tradycyjna medycyna chińska opiera się na kilku punktach energetycznych ludzkiego ciała. Te punkty nazywane CZAKRAMI odpowiadają za kumulowanie energii witalnej ciała i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Czerpiąc z wiedzy wschodnich mistrzów stworzyliśmy niezwykły produkt, który pomoże pobudzić Twoje naturalne punkty energetyczne do prawidłowego działania oraz sprawi, że Twoja energia stanie się bardziej wyczuwalna przez innych ludzi.

Feromony CZAKRA – zapach, który zniewala

Znasz na pewno pojęcie „feromony”. To związki chemiczne, które naturalnie wydziela ludzkie ciało. Są bezwonne i niewidoczne, jednak bardzo mocno oddziałują na osoby znajdujące się w pobliżu. Jest to właśnie „to coś”, co przyciąga innych do Ciebie, magnetyzm, który pozwala Ci być w centrum uwagi otoczenia.

Feromony CZAKRA to doskonały wybór dla mężczyzn, którym brak pewności siebie, poczucia własnej wartości, otwartości i tych, którzy mają problem z nawiązaniem relacji nie tylko w życiu towarzyskim, ale i zawodowym. CZAKRA naturalnie stymuluje ośrodki energetyczne w ciele człowieka, sprawiając, że wewnętrzna energia jest bardziej wyczuwalna. Przekonasz się o tym, aplikując kilka kropel naszego produktu. W jednej chwili poczujesz się pewniejszy siebie, atrakcyjniejszy oraz śmielszy. Zobaczysz również zmianę w tym, jak postrzegają Cię inni. Feromony działają na ośrodkowy układ nerwowy człowieka, a te wybrane do naszego produktu odpowiadają za to, że w oczach innych ludzi stajesz się bardziej atrakcyjny, pociągający. Kobiety uznają Cię za idealnego partnera, dającego poczucie pewności i bezpieczeństwa. Mężczyźni zobaczą w Tobie urodzonego przywódcę i autorytet. Tego właśnie pragniesz? Jeśli tak, spróbuj naszych perfum z feromonami CZAKRA.

Źródło: feromarket.pl

Informacje:

Skład: Dipropylene Glycol, Parfum, Butylphenyl, Methylpropional, Eugenol, Limonene, Linaloo, Citronellol, Coumarin, Lyral, Amyl Cinnamal, Benzyl benzoate, Evernia Furfuracea, Hexyl Cinnamal

Cena: od 90 zł

Kategoria: Do uwodzenia

Informacje

 • 3.8/10
  Skuteczność
 • 4.7/10
  Wydajność
 • 4.4/10
  Zapach
 • 1.4/10
  Dostępność
 • 3.1/10
  Cena

ZALETY

 • Brak informacji

WADY

 • Brak informacji

3 Opinii

 • Seba 17 grudnia 2017 o godzinie 20:22

  Skuteczność

  0.8

  Nie działa

 • Artur82 5 kwietnia 2016 o godzinie 16:30

  Skuteczność

  7.5

  Wydajność

  9.4

  Zapach

  8.7

  Dostępność

  2.6

  Cena

  6.1

  Uzywam tych feromonow od jakiegos czasu i nie zauwazylem duzych zmian. Jednak bylo kilka sytuacji gdzie faktycznie moglo by sie wydawac ze dziala. Raz bylem naprawde zdziwiony jak zadzial na jedna moja kolezanke.

 • michal 30 października 2015 o godzinie 14:05

  Skuteczność

  0.1

  Wydajność

  0.1

  Zapach

  0.1

  Dostępność

  0.1

  Cena

  0.1

  Jak dla mnie to nie czuć feromonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>